Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 0.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.0
StreamingRated ★ 1.0
NocturnalRated ★ 1.0- CassiopeiaRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
Dead Talents SocietyRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 3.0
PiggyRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 2.0
JulesRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5