Movies
Ratings
160
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 1.5
SolaninRated ★ 3.0- HURURUKRated ★ 0.5
- Chaste LoveRated ★ 0.5
- An Innocent Person Never LiesRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0- AmbubaggingRated ★ 2.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5- Heart to HeartRated ★ 0.5
Asteroid CityRated ★ 3.5- Let’s Leaven!Rated ★ 1.0
Sink & RiseRated ★ 2.0- Bologee StoryRated ★ 1.5
- Dancing FrogRated ★ 2.0
- FuneralRated ★ 1.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5- Seep AloneRated ★ 1.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0