Titles you rated
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0