Titles you rated
Spider-ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0