Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
BossRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 2.5
- Murder ReportRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
HoneymoonRated ★ 1.5
Pretty CrazyRated ★ 2.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- Ghost TrainRated ★ 2.0
Red Mask KF94Rated ★ 4.0
The Floor PlanRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 3.5
TailgateRated ★ 1.5
Panic RoomRated ★ 3.0
SchlitterRated ★ 2.0