Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0