Titles you rated
Let the Right One InRated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 2.5
Robot & FrankRated ★ 3.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 5.0
The OrphanageRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 1.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Lost BladesmanRated ★ 0.5
FarinelliRated ★ 5.0
Baby and MeRated ★ 5.0
Just Friends?Rated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0