Series
Ratings
107
Genie, Make a WishRated ★ 1.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
CassandraRated ★ 4.0
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 3.0
The World of My 17Rated ★ 3.0- Thunder Store 2Rated ★ 2.5
Thunder StoreRated ★ 4.0- Pretty Rhythm: Dear My FutureRated ★ 3.5
- Jewelpet Twinkle☆Rated ★ 4.0