Movies
Ratings
259
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.5
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0