Movies
Ratings
178
Happy FlightRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
GravityRated ★ 2.5
Innocent StepsRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 3.0