Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
The LaundromatRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 2.5
I Am MotherRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The DiscoveryRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0