Movies
Ratings
456
Ant-ManRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5