Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.5
ExterritorialRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Mission: CrossRated ★ 1.5
Dead ManRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 5.0
KimiRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5- THE WILDRated ★ 2.5
The DoormanRated ★ 1.5
Nowhere SpecialRated ★ 4.5- Tales of NobodyRated ★ 1.5
- 방관자들Rated ★ 2.5
Jung_eRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5