Titles you rated
The Good DoctorRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Station ElevenRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5- Search PartyRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
MemoryRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
JackpotRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5