Series
Ratings
66
The Walking DeadRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 1.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 2.0
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 1.0
Digimon AdventureRated ★ 2.5
NANARated ★ 2.0
His and Her CircumstancesRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0