Movies
Ratings
693
Do RevengeRated ★ 0.5
The WomenRated ★ 1.5
SpencerRated ★ 2.0
Hail, Caesar!Rated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.0
I Came ByRated ★ 2.0
Cemetery JunctionRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
CarterRated ★ 0.5
The RoundupRated ★ 2.0
Girl in the PictureRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Paddington 2Rated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 2.0
SpiderheadRated ★ 1.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 4.0
Forgive Us Our TrespassesRated ★ 2.5
An EducationRated ★ 3.5