Movies
Ratings
133
Forrest GumpRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
ElioRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The PactRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 4.5