Movies
Ratings
70
King KongRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
GravityRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 2.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0