Series
Ratings
74
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
RevenantRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Love Is Better the Second Time AroundRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Life~Love on the LineRated ★ 3.5
His - I Didn't Think I Would Fall In LoveRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5