Movies
Ratings
129
The Blind SideRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.0