Titles you rated
WALL-ERated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0