Movies
Ratings
50
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0