Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0