Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 1.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 0.5
Ms. IncognitoRated ★ 1.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Would You Marry Me?Rated ★ 1.5- 태풍상사Rated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 5.0
My YouthRated ★ 1.0
TempestRated ★ 0.5
The Murky StreamRated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0