Titles you rated
SkinsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
How to Get Away with MurderRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
La Dolce VitaRated ★ 3.0- Daddy FishRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 2.5
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 4.0- Yeonu's SummerRated ★ 3.0
Air CityRated ★ 2.5
One Fine DayRated ★ 1.5
Beautiful DaysRated ★ 3.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 5.0- The LandRated ★ 2.0