Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0- PilotRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5