Series
Ratings
30
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5