Movies
Ratings
251
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5