Titles you rated
Wakako zake Season 4Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.5- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 3.5
- Deux YeojaRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0