Movies
Ratings
66
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 3.0
CasablancaRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Look of SilenceRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
RawRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5