Movies
Ratings
50
Bring Me the Head of Alfredo GarciaRated ★ 3.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 2.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
All Quiet On The Western FrontRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.0- I CAN FRIDAY BY DAY!Rated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0