Titles you rated
Super CubRated ★ 3.0
Gunsmith CatsRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Summer Time RenderingRated ★ 3.5
Star Wars: Visions Season 1Rated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 4.0
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.5
Alien NineRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
FLCLRated ★ 5.0- トップをねらえ2!Rated ★ 4.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 3.0- GunbusterRated ★ 4.5