Movies
Ratings
20
DerangedRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0