Movies
Ratings
23
HushRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 5.0
My SO Has Got DepressionRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
My LoveRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0