Titles you rated
Police Story 3: SupercopRated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
ShutterRated ★ 4.0
Jingle All the WayRated ★ 5.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 5.0
BeowulfRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
MossRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0