Series
Ratings
13
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
Oblivion BatteryRated ★ 2.5
No Way I'm an AdultRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5