Titles you rated
Crash Landing on YouRated ★ 1.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
The World of the MarriedRated ★ 1.5
Chief KimRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 0.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 2.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5