Series
Ratings
105
REBORN!Rated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5