Movies
Ratings
133
The Italian JobRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Righteous ThiefRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0