Movies
Ratings
65 JokerRated ★ 5.0 JokerRated ★ 5.0
 Crazy RomanceRated ★ 4.0 Crazy RomanceRated ★ 4.0
 Marianne and JulianeRated ★ 3.0 Marianne and JulianeRated ★ 3.0
 Do You Remember Dolly Bell?Rated ★ 3.0 Do You Remember Dolly Bell?Rated ★ 3.0
 The State of ThingsRated ★ 3.0 The State of ThingsRated ★ 3.0
 A Year of the Quiet SunRated ★ 3.0 A Year of the Quiet SunRated ★ 3.0
 First Name: CarmenRated ★ 3.0 First Name: CarmenRated ★ 3.0
 VagabondRated ★ 3.0 VagabondRated ★ 3.0
 The Green RayRated ★ 3.0 The Green RayRated ★ 3.0
 Au Revoir les EnfantsRated ★ 3.0 Au Revoir les EnfantsRated ★ 3.0
 Short CutsRated ★ 3.0 Short CutsRated ★ 3.0
 Vive L'AmourRated ★ 3.0 Vive L'AmourRated ★ 3.0
 CycloRated ★ 3.0 CycloRated ★ 3.0
 Before the RainRated ★ 3.0 Before the RainRated ★ 3.0
 FireworksRated ★ 3.0 FireworksRated ★ 3.0
 Michael CollinsRated ★ 3.0 Michael CollinsRated ★ 3.0
 The Way We LaughedRated ★ 3.0 The Way We LaughedRated ★ 3.0
 Not One LessRated ★ 3.0 Not One LessRated ★ 3.0
 The CircleRated ★ 3.0 The CircleRated ★ 3.0
 Monsoon WeddingRated ★ 3.0 Monsoon WeddingRated ★ 3.0