Movies
Ratings
268
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 2.5
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 1.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0