Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 3.0
Search: WWWRated ★ 1.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 1.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5