Titles you rated
Slam DunkRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 1.5- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Phantom Singer 2Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.0- Phantom SingerRated ★ 5.0
The Fishermen and the CityRated ★ 4.5
Idol RoomRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 2.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.5