Titles you rated
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0