Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Green LanternRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
SnitchRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0