Movies
Ratings
104
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
The OutbackRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
OnwardRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 3.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0
TrainwreckRated ★ 3.5
Strange WorldRated ★ 2.5
Carl’s DateRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Ron’s Gone WrongRated ★ 4.0