Titles you rated
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Eight BelowRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 0.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
RockyRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The TargetRated ★ 0.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0