Movies
Ratings
724
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Tangled Ever AfterRated ★ 3.0
Tangled: Before Ever AfterRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5- Danny Cho: Korean DreamRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Carl’s DateRated ★ 2.5