Titles you rated
The Art of NegotiationRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.0
Shop of the LampRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
DororoRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 3.0
Dancing Queens on The RoadRated ★ 3.0
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0
The RamyeonatorRated ★ 0.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 3.5