Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Catch-22Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 1.5
Sex EducationRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 5.0